Misafir Yorumları

Filiz U.

30.05.2018

HARİKAYDI 

Otel yeni olmasına rağmen, gerek tüm personelin Güler yüzü, gerek mutfağı yemekleri, temizliği, ilgi alaka ve imkanları gayet tatmin ediciydi. Hayal kıruklığına uğradığımız bir önceki yerimizden hızla çıktığımız ve burayı bulduğumuz ve tanıdığımız için adeta şükrettik. Ayrıca termal havuzu ve spa masaj ekibi de çok iyi. İnşallah kendini bozmadan kalitesi artarak devam eder.

 


İkra i.

22. 08.2018

ASAYRA AİLESİNİ TEŞEKKÜRLER

Biz temmuz ayinin 12 de otele giriş yaptık 5 kişi kaldık. Resepsiyondaki çalışanlara Deniz beye Halime hanım ela hanıma özellikle teşekkür etmek istiyorum samimi ve sıcak ilgilerinden dolayı. Oteli beğendik odaları harika havuzları da çok güzel bayanlara özel havuzun olması beni memnun etti buhar odası sauna bölümündeki çalışanlara çok teşekkür ederim.islerini ellerinden geldiği kadarıyla yapıyorlar. Bizler çok memnun kaldık sakin ve kafa dinlemek için bire bir yer kaplıca suyundan faydalanmanızı tavsiye ederim. Deniz ve şifalı kaplıca suyu bir arada.


Özcan Duygu M.

10.09.2018

KENDİ EVİNİZDE GİBİ HİSSEDECEĞİNİZ BİR OTEL

Yemekler gayet güzeldi, çalışanlar çok sıcak kanlı ve tamamen sizin rahatınız için çalışıyorlar, müdürleri Selçuk bey başta olmak üzere resepsiyon müdürü Deniz bey, animasyon şefi aşkın bey ve daha adını sayamayacağım bir çok personel misafirlerine rahat bir tatil sunmak adına ellerinden geleni yapıyorlar, resepsiyon personeli oldukça güler yüzlüydü. Otel buram buram kalite kokuyor. Fiyat performans açısından gayet ideal bir otel, ilk fırsatta tekrar ziyaret edicem. Bana ve aileme sundukları sıcak ortam için çok teşekkür ediyorum. Son olarak da değinmeden edemeyeceğim; termal havuz bir Harika...


Ahmet D.

24.8.2018

DENİZ & HAVUZ & TERMAL (ÜÇÜ BİR ARADA )

Otel yeni yapılmış mimarisi çok güzel tertemiz...personel çok canayakın ve sıcak ...deniz otelin sürekli servisi ile 5 dakika sürüyor çok yakın ve sık sık var servisi...sıcacık bir deniz ve harika bir kumsal var otelin şezlongları plajda mevcut her yer kum...otel havuzları bol seçenekli açık , kapalı normal havuzların yanında gerçek termal havuzlarıda var ve termali gerçek termal...yemekler çok lezzetli...helal konsept ister bayanlar ister karışık seçenekte mevcut...çok beğendik...yapanların ellerine sağlık...


Fırat A.

17.08.2018

 YENİ AMA ETKİLİ 

Haftasonu seminer için gittiğimiz otelde internet hizmeti, thermal havuz, odalar, özellikle resepsiyon personeli, kat personeli son derece ilgi alakalıydılar. Otel müdürüne ayrı bir parantez açmak istiyorum. Giriş yaptığımız andan çıkış yaptığımız ana kadar her saniye isteklerimiz yerine getirildi kendisine şahsım adına birkez daha teşekkür ediyorum. Eksiklikler yok mu tabi ki var fakat bunu da otelin daha yeni hizmete girmiş olmasına bağlıyorum zaman içerisinde daha iyi olacaklardır. 23-24 kasımda tekrar beraberiz herşey için tekrar teşekkürler.


Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım

Sizi Arayalım Whatsapp 0 256 223 04 31